Gravuras & Livros
Lote 26:
FORSTER (E.M.)
ALEXANDRIA: A History and a Guide. New York: The Overlook Press, 1974.
xxvi, 244 pp.: il.; 240 mm. Encadernação editorial com sobrecapa.