Gravuras & Livros

BREGUET (C.). A.L. Breguet Horologer. Enfield. s.d.

Preço base: €10

BREGUET (C.)

A.L. Breguet Horologer. Translated by W. A. H. Brown. Enfield: E.L. Lee, s.d.

30 pp.: il.; 250 mm. Encadernação editorial.